hazır web sitesi

         Türkiye’nin önemli teknoloji firmalarından olan Yetiş Yazılım, hazırladığı web tasarım teknolojileri ve hazır internet sitesi temaları ile geçtiğimiz yılın en başarılı firmaları arasına girmeyi başarmıştır. Firma tarafından geliştirilen tasarımların tamamı mobil uyumlu Türkçe yönetim paneline sahipken, uzman bir ekip tarafından desteklenmektedir. Yani, istenilen hazır internet sitesi şablonları arasından seçip satın alındıktan sonra firma ile ilişki kesilmiyor. Satış sonrası destek noktasında oldukça başarılı olan Yetiş Yazılım, site satışı yaparken birçok yeniliği de beraberinde teslim ediyor. Bu yeniliklerin en önemlileri sosyal medya entegrasyonu, kurumsal e-mail paketi, mobil uyumlu yönetim paneli ve sosyal medya desteğidir. Yetiş yazılım tarafından geliştirilen tüm tasarımlar dinamik alt yapıya sahip olup, sahip olduğu Türkçe yönetim paneli sayesinde kolayca kurulum ve kullanım özelliğine sahiptir. Firmanın sitesinde yer alan tasarımların tamamı mobil uyumlu olup, istenilen her yerden kolayca takip edilme ve düzenlenme imkanı sunmaktadır. Siteye gelen yorumlar, yayına sunulmak için onay bekleyen bilgiler ve dilek ve şikayet formu bilgileri mobil cihazlar üzerinden kolayca düzenlenebilmketedir. Bu kapsamda Yetiş Yazılım firması tarafından avukat, inşaat, temizlik firması, nakliyat, oto kiralama, sürücü kursu, emlak, veteriner ve restaurant hazır web sitesi şablonu hazırlanmıştır. Her bir tasarımın örnek şablonu sitede yayımlanmış olup, istenilen tema kolayca satın alınabilir.

hazır restaurant sitesi

         Yetiş Yazılım tarafından geliştirilen restaurant sitesi tasarımları en özel tasarımlardandır. Site tasarımı içerisinde en çok dikkat çeken özellik rezervasyon özelliğidir. Restaurant bilgi sistemi üzerinden online rezervasyon imkanı sağlanan hazır web sitesi tasarımı sayesinde günün menüleri ve özel günlere özel hazırlanmış konseptler görüntülenebilir. Hazır restaurant sitesi şablonları seo alt yapısına sahip olup, seo teknolojisinin son güncellemelerine uygun şekilde hazırlanmıştır. Bu özelliği sayesinde restaurant sitesi ve site içerisindeki içerikler arama motorları tarafından kolayca endekslenebilmektedir. Bu da arama motorlarında çok hızlı bir şekilde yükselmeye imkan sunmaktadır. Site tasarımlarının tamamı mobil uyumlu olup, site düzenleme, sayfa ekleme, yorum düzenleme ve diğer düzenleme işlemleri yapılması için bilgisayara ihtiyaç duyulmamaktadır. Yani, mobil cihazlar üzerinden de düzenleme ve veri girişi sağlanabilmektedir. Hazır restaurant sitesi şablonu ile birlikte kurumsal e-mail paketi de ücretsiz olarak temin edilmektedir. Firma çalışanlarının her birine mail adresi tanımlanarak kurumsal yapı daha sağlam hale getirilebilmektedir. Restaurant sitesi temasında bulunan vitrin özelliği, özel menülerin, kampanyaların ve spesiyal yemeklerin sergilenmesi için ideal alanlardır. Bu alanlarda istenilen bilgi ve görseller paylaşılarak satışın arttırılması sağlanabilir. Hazır restaurant sitesi tamamen dinamik bir yapıya sahip olup, Türkçe dilinde hazırlanmış kolay kullanılabilir yönetim paneli hızlı ve pratik kullanıma imkan sunmaktadır. Siteye restaurantla ilgili istenen sayıda fotoğraf ve video eklenebilmesi de sitenin görsel yönden zengin hale gelmesini sağlar. Yetiş Yazılım tarafından satılan hazır restaurant sitesi temaları sosyal medya bağlantılı olup, sitede yayınlanan özel bilgi ve paylaşımlar bu özellik sayesinde kolayca paylaşılabilmektedir. Sitede yer alan bir diğer önemli özellik ise harita özelliğidir. Harita özelliği sayesinde restaurantın sahip olduğu şubeleri işaretlenerek müşterilerin kendilerine en yakın şubeye ulaşması sağlanabilir. İletişim formu ise müşteriler ile iletişim kurmada oldukça başarılı bir öğedir. Restaurantı ziyaret eden müşteriler iletişim formu aracılığı ile beğeni ve yorumlarını firma ile paylaşabilmektedir.

yetiş yazılım            Siteden tercih edeceğiniz tüm hazır site tasarımları Yetiş Yazılım uzman kadrosu tarafından hazırlanmıştır. Satın alacağınız site aynı gün içinde teslim edilmektedir. İçeriğini girerek yayına hazır hale getirebilirsiniz. Tüm sorularınız için iletişim bilgileri şunlardır. Web: https://www.yetisyazilim.com.tr , E-mail: info@yetisyazilim.com.tr , Ofis: 0(332) 245 2 333 ve Gsm: 0(532) 266 3558 iletişim hattını arayabilirsiniz.